Kdo jsem

Jsem průkopník smoothie bowls a vyznavač zdravého stylu života. Pomůžu ti vykašlat se na diety a žít zdravý, vyvážený a spokojený život, i přestože tvoje postava není dokonalá.

Nejsem žádný výživový poradce, ani ti nebudu cpát jídelníčky na míru. Jsem jen holka, co se naučila být v životě spokojená a chtěla by to naučit i tebe.

Často řeším i otázky ekologie. Snažím se žít ohleduplně nejen ke svému tělu, ale i k přírodě.

Vždy hledám rovnováhu a objektivní pohled. Nemám ráda extrémy.

V mých článcích hledám odpověď na otázky, jak zhubnout pár kilogramů, jak se překlopit na zdravý životní styl, jak se přimět hýbat, zdravě jíst a zdravě myslet.

Ráda vymýšlím nové recepty. Nejradši mám rychlovky, jejichž příprava ti zabere jen pár minut. Nepoužívám cukr ani klasickou kuchyňskou sůl. Bílou mouku a maso omezuji na minimum.

Cvičím, běhám, bruslím, lyžuji, lezu po skalách.  Medituji a učím se být spokojená se svým tělem i se svým životem. Jdu si za svými cíli, plním si své sny a zkouším stále nové věci.

Zkrátka žiji barevný život.

Vždycky tomu tak ale nebylo, byla jsem člověk plný mindráků, který se potuloval světěm jen tak bez cíle a bojoval se svými chmurnými náladami. Začala jsem na sobě pracovat a stala se důkazem toho, že stačí změnit svoje myšlení a z tvého života se stane krásný svět plný zázraků.

A když jsem to dokázala já, můžeš i ty! Pojďme společně bojovat o lepší verzi sebe sama. Moc ráda se s tebou propojím třeba na Facebooku nebo Instagramu.

Více o mně se dozvíš zde.